دانلود موزیک


حذف دقیقه نودی گروه «لیان» از فینال آسیا

اخبار موسیقی یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ 1 بازدید

بدون اعلام دلیل

حذف دقیقه نودی گروه «لیان» از فینال آسیا

موسیقی ما- در حالی که طبق اعلام قبلی امروز قرار بود گروه «لیان» اجرای ویژه‌ای پیش از بازی فینال جام باشگاه‌های آسیا برای مهمانان ویژه AFC داشته باشد، دقایقی پیش این اجرا به دلایل نامعلوم لغو شد.

به گزارش «موسیقی ما»، محسن شریفیان سرپرست گروه «لیان» درباره این لغو برنامه در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «همیشه مجبورم اخبار لیان را دقیقه نود اعلام کنم! براى اینکه فرصت زیادى براى کنسل شدن یا اخلال در برنامه وجود نداشته باشد. ولی اینکه در وقت اضافه آن هم در زمین خودى تغییراتی ایجاد می‌شود، دیگر دست من نیست. در حالی که تمام قرار و تمهیدات و تکنیک‌های فنی برای اجراى لیان در ضیافت مهمانان ویژه‌ی کنفدراسیون آسیا تدارک دیده شده بود، این برنامه لغو شد.»

گفتنی‌ست پس از انتشار خبر هفته‌ی گذشته سایت «موسیقی ما» مبنی بر این‌که برای نخستین بار اجرای صدهزار نفری خوانندگان پاپ در استادیوم آزادی صورت می‌گیرد، اسامی چهره‌هایی چون بهنام بانی، شهاب مظفری و آرمان گرشاسبی در رسانه‌های مختلف مطرح شد و در بازار داغ شایعات در این باره، سرانجام محسن ابراهیم‌زاده به صورت رسمی به عنوان خواننده پیکار حساس پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن معرفی شد.

دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ساعت ۱۸:۳۰ امروز – شنبه نوزده آبان – در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

منبع:

اختصاصی سایت «موسیقی ما»

نویسنده:

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
دانلود موزیک