بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


«میلاد عرفان پور» مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری شد

اخبار موسیقی دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ 2 بازدید

طی حکمی از سوی معاون هنری حوزه هنری

«میلاد عرفان پور» مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری شد

موسیقی ما – «مجدالدین معلمی»‌ معاون هنری حوزه هنری طی حکمی «میلاد عرفان پور» را به عنوان مدیر جدید مرکز موسیقی حوزه هنری منصوب کرد، پیش از این عباس محمدی مدیریت مرکز موسیقی حوزه هنری را بر عهده داشت.

در این حکم آمده است: «نظر به شایستگی‌های هنری و سوابق درخشان جناب‌عالی در ارائه آثار فاخر ادبی در حوزه شعر و ترانه‌های انقلابی – آیینی و تجارب ارزنده‌تان در همکاری با هنرمندان حوزه موسیقی، به موجب این حکم به عنوان مدیر دفتر موسیقی حوزه هنری منصوب می‌شوید. امید است با بهره‌گیری از نظرات پیش‌کسوتان عرصه موسیقی و تعامل موثر با هنرمندان نامدار انقلاب اسلامی، شرایط ظهور نسل جدیدی از هنرمندان متعهد را فراهم آورید. سرمایه‌گذاری ویژه بر قالب سرود، تولید و ترویج محصولات بدیع، فاخر و اثربخش که بتواند نیاز خانواده‌های متدین این مرز و بوم را فراهم آورد از وظایف جناب‌عالی است.»

میلاد عرفان‌پور، شاعر و ترانه‌سرای کشور، متولد ۱۳۶۷ در شیراز است. او تاکنون برنده یا نامزد جایزه‌های معتبر ادبی از جمله قلم زرین و جشنواره شعر فجر بوده ‌است. مدیریت دفتر شعر موسسه شهرستان ادب، دبیری دوره‌های سالانه شعر جوان انقلاب اسلامی (آفتابگردان‌ها) و تدریس ادبیات در دانشگاه از فعالیت‌های سالیان اخیر میلاد عرفان‌پور بوده است. وی در رشته «سیاست‌گذاری فرهنگ و ارتباطات» تحصیل کرده و فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ارشد است. موضوع پایان‌نامه او تحلیل گفتمان انتقاد اجتماعی در شعر شاعران انقلاب اسلامی بوده است.

«میلاد عرفان پور» مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری شد
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو