دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


می‌خواهیم مخاطبان خاموش موسیقی را جذب کنیم

اخبار موسیقی چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ 17 بازدید

کنسرت گروه «بادران» برگزار می‌شود

موسیقی ما – گروه «بادران» به خوانندگی پرهام علیزاده قرار است روز شنبه ۹ دی، ساعت ۲۱ در سالن اصلی برج آزادی کنسرت داشته باشد که به همین مناسبت نشست رسانه‌ای کنسرت این گروه با حضور اعضایش در برج آزادی برگزار شد.
در ابتدای این نشست، پرهام علیزاده (خواننده) با اشاره به سابقه فعالیت گروه گفت: «گروه بادران از سال ۱۳۹۴ شکل گرفت و اساس آن بر بداهه‌نوازی و بداهه‌خوانی است. در واقع ما تلاش می‌کنیم اجماعی از سبک‌های مختلف موسیقی داشته باشیم.»
او در خصوص قطعات تولید شده گفت: «ما در مجموع حدود ۲۵ قطعه تولید کرده‌ایم که ۵ آهنگ به صورت رسمی منتشر شده است. در کنسرت پیش‌رو نیز ۳ قطعه جدید اجرا خواهیم کرد. ما سعی می‌کنیم از تمام سبک‌های راک، جز، سنتی و… موتیف‌های مختلف موسیقی را به صورتی تلفیق کنیم تا با گوش ایرانی غریبه نباشد. انتخاب اشعار و اجرای اثر نیز به صورت بداهه شکل می‌گیرد و در نهایت سلایق، توانایی‌ها و حتی اعتقادات تمام اعضای گروه در شکل‌گیری هر قطعه تأثیر می‌گذارد.»
حمید موحدنژاد (نوازنده گیتارباس) نیز در خصوص اسم گروه گفت: «اسم بادران از فرهنگ عمید استخراج شده و به معنای فرشته حرکت‌دهنده باد است. نخستین آلبوم گروه هم آماده شده و در مراحل پایانی ضبط است و ما امیدواریم تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده پخش شود. ما تاکنون ۱۸ قطعه را به مرحله ضبط رسانده‌ایم که ۱۰ اثر در آلبوم نخست گروه قرار گرفته و ۸ قطعه نیز به صورت تک‌آهنگ منتشر می‌شود.»
سپس میثاق دومیرانی سرپرست آهنگسازی گروه به توضیحاتی در خصوص خلق هر قطعه پرداخت و گفت: «ما آهنگساز و تنظیم‌کننده نداریم. دو یا چند نفر همزمان یک موضوع را برای کار انتخاب و سپس همه اعضای گروه روی آن قطعه نت‌سازی می‌کنند و در نهایت از نظر همه بهره می‌بریم. هر کدام از اعضای گروه در سبک‌های مختلفی کار کرده‌اند و سلایق متفاوتی دارند و همین امر سبب می‌شود که قطعه تولیدی ما برای سلایق مختلف موردپسند قرار گیرد. ما در وهله اول روی ملودی و فضای آهنگ کار کرده و پس از تثبیت نهایی نت‌ها به انتخاب شعر مناسب می‌پردازیم.»
در ادامه دیگر اعضا با اشاره به بداهه بودن اساس فعالیت گروه و عدم وجود یک فرمول ثابت برای تولید اثر به بحث و بررسی پیرامون مشخصات یک موسیقی خوب پرداختند و بخشی از فعالیت‌های صورت گرفته از طرف تهیه‌کنندگان موسیقی در ایران را مورد انتقاد قرار دادند.
گروه در انتها با اشاره به این موضوع که در حال حاضر به دلیل ارائه نشدن موسیقی خوب بسیاری از مردم به کنسرت نمی‌روند و موسیقی جدید گوش نمی‌دهند، یکی از اهداف خود را ارائه موسیقی در خور شأن سلیقه ایرانی و جذب مخاطبان خاموش عنوان کردند.
علی فرازمند (سرپرست و نوازنده درامز)، پرهام علیزاده (خواننده)، میثاق دومیرانی (سرپرست آهنگسازی)، عماد قَشَمی (نوازنده پیانو)، حمید موحدنژاد (نوازنده گیتارباس)، سروش بزازی (نوازنده پرکاشن) و نوید عرب (نوازنده سنتور) و علی روحانی (مدیر برنامه) اعضای اصلی گروه بادران در اجرای پیش‌رو را تشکیل می‌دهند که البته دو نوازنده جدید نیز به این افراد اضافه خواهند شد.
کنسرت گروه موسیقی بادران روز شنبه ۹ دی از ساعت ۲۱ در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود که علاقمندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

می‌خواهیم مخاطبان خاموش موسیقی را جذب کنیم
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو