دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


نخستین جشن ویولن ایران با چوب رهبری فرهاد فخرالدینی برگزار شد

اخبار موسیقی یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ 9 بازدید

گردهمایی بزرگ نوازندگان سازهای زهی در برج آزادی

نخستین جشن ویولن ایران با چوب رهبری فرهاد فخرالدینی برگزار شد

موسیقی ما نخستین جشن ویولن ایران، روز جمعه اول دی‌ماه با ایده‌پردازی میثم مروستی و همراه با برگزاری بزرگداشت استاد ابوالحسن صبا در برج آزادی تهران برگزار شد که در این برنامه جمعی از اساتید و هنرمندان مطرح موسیقی کشور حضور داشتند و فرهاد فخرالدینی نیز بار دیگر چوب رهبری را به دست گرفت.
میثم مروستی سال گذشته با همکاری آکادمی موسیقی «نَم» کمپین من یک ویولونیست هستم را راه انداخت و امسال برای اولین‌بار جشن ویولن ایران را با همت شرکت‌های «آهنگ پارسیان» و «آوای هنر» به مرحله اجرا رساند.
عنوان نخستین جشن ویولن ایران در اولین سال برگزارى «یادواره استاد ابوالحسن صبا»، پدر ویولن‌نوازی نوین ایران بود که به همین مناسبت قطعه‌‌ای به یاد استاد صبا با سولونوازی میثم مروستی اجرا شد.
این برنامه با اجرای بیش از ۱۰ گروه و تک‌نواز از بهترین نوازندگان ویولن و ویولنسل در سبک‌ها، ژانرها و دوره‌های متفاوت و با حضور بیش از صد نفر از اساتید، پیشکسوتان و نوازندگان سازهای زهی از جمله ویولن، ویولا، ویولنسل و کنترباس اجرا شد. حضور فرهاد فخرالدینی به عنوان رهبر مهمان ارکستر فیلارمونیک کردستان با همکاری نوازندگان این مجموعه و با همراهى نوازندگان ارکستر ملى و سمفونیک تهران همچون میثم مروستی، پدرام فریوسفی، روزبه کلانتر، نیلوفر محبی، امین غفاری، آتنا اشتیاقی و علی صالحی با تکنوازى ارسلان کامکار، بخش دیگری از نخستین جشن ویولن بود.
تمام عواید حاصل از بلیت فروشی و همچنین پخش زنده این کنسرت-همایش که همزمان با روز جهانی ویولن برگزار شد، توسط اشکان خطیبی که مجری برنامه هم بود، به کودکان زلزله‌‌زده غرب کشور اختصاص می یابد.

نخستین جشن ویولن ایران با چوب رهبری فرهاد فخرالدینی برگزار شد
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو