بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


هیجان ستاره های موسیقی ایران از حضور گروه سرشناس ترکیه ای در کشور

اخبار موسیقی شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ 4 بازدید

موسیقی ما – گروه سرشناس موسیقی ترکیه ای برای اولین بار در تهران و برج میلاد روی صحنه می رود.

به گزارش «موسیقی ما»، گروه بین المللی موسیقی «تکسیم» که یک گروه موسیقی بی کلام در ترکیه است، برای نخستین بار در تاریح ۱۸ دی ماه در برج میلاد روی صحنه می رود و چهره هایی چون: علی زندوکیلی، امید حاجیلی، یاشار خسروی و میثم مروستی در صفحات شخصی خود علاقمندان به موسیقی را برای حضور در این اجرا دعوت کرده اند.

این گروه موسیقی استانبولی در حالی در تهران به اجرای برنامه خواهند پرداخت که تاکنون سه آلبوم را در کشور ترکیه منتشر کرده اند. اعضای گروه، هوسنو شان‌اندریجی (کلارینت)، آیتاچ دوغان (ساز قانون) و اسماعیل تونچبیلک( باغلاما)هستند.

محمود شبیری از تهیه کنندگان این کنسرت درباره این برنامه معتقد است: «حضور آرتیست های بین المللی معمولا بر اساس عیار هنری آنها در ایران اتفاق می افتد. گروه «تکسیم» کنسرت های فراوانی را در سالهای گذشته روی صحنه برده است و انتشار تصاویر این کنسرت ها در ایران باعث شده این گروه طرفداران زیادی را داشته باشد.»

وی افزود: «۱۸ دیماه در برج میلاد با یک برنامه متفاوت در خدمت علاقمندان به موسیقی هستیم و علاوه بر استقبال جالب برخی ستاره های موسیقی از این کنسرت در ایران، هیجان مخاطبین فراوان این گروه در کشور نیز غافلگیرمان کرده و امیدواریم با یک اجرای خوب بتوانیم پس از مدت ها کنسرت جذابی را روی صحنه ببریم.»

نام گروهِ «تکسیم»، از مشهورترین میدان شهر استانبول یعنی «میدان تکسیم» گرفته شده و آن ها در سال ۲۰۰۷ اولین آلبوم‌شان را با الهام از فضای این شهر منتشر کرده‌اند.

این گروه تا به حال سه آلبوم منتشر کرده‌اند: «تکسیم تریو » در سال ۲۰۰۷، «تکسیم تریوی ۲» در سال ۲۰۱۳ و «آهی» در سال ۲۰۱۶. موسسه «رنگین کمان هنر جوان» به تهیه کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی برگزار کنندگان این کنسرت هستند و بلیت فروشی آن در سایت «tik8» آغاز شده است.

هیجان ستاره های موسیقی ایران از حضور گروه سرشناس ترکیه ای در کشور
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو