بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


پیام عزیزی در پاوه کنسرت خیریه برگزار می‌کند

اخبار موسیقی دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ 4 بازدید

به منظور حمایت از کودکان معلول

پیام عزیزی در پاوه کنسرت خیریه برگزار می‌کند

موسیقی ما – «پیام عزیزی» به مناسبت روز جهانی معلولین و به‌منظور حمایت از کودکان معلول دوشنبه ۱۲ آذر ماه در شهرستان پاوه‌ی کرمانشاه کنسرت خیریه برگزار می‌کند. او این برنامه را به همراه گروه دف‌نوازی «نوای رحمت با شعار «جشن دوستی‌ها؛ با احترام به تفاوت‌ها» اجرا می‌کند.

اعضای گروه دف‌نوازی «نوای رحمت» که با سازهای دف خود «پیام عزیزی» را در کنسرت خیریه همراهی می‌کنند، عبارتند از: مسعود مرادی، مختار سلیمی، نادر فاتحی، سید پوریا سلامیه و سید ناصح سلامیه.

«پیام عزیزی» در یادداشت کوتاهی در مورد این کنسرت نوشته است: «به یاری خداوند بخشنده و مهربان و به برکت و رحمت حضرت رسول اکرم (صل الله) بعد از اجرای کنسرت‌های متعدد خیریه در شهرهای مختلف کشور با افتخار این کنسرت خیریه به نفع کودکان معلول و فرشتگان آسمانی همشهریان و هم‌زبانان عزیز پاوه‌ایم و با حضور گرم و صمیمی شما مردم خداجو و انسان‌دوست برگزار خواهد شد، امید است این کنسرت، سرآغازی برای فراگیری آن در سراسر کشور عزیزمان ایران باشد. »

«پیام عزیزی» خواننده باسابقه موسیقی عرفانی ایران در آخرین کنسرت بزرگ عرفانی خود به همراه «دشتی قاسم علی» مولودی‌خوان سرشناس اقلیم کردستان عراق، به همراه «حسین رضایی‌نیا» نوازنده باتجربه دف، در چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی مولودی‌‌خوانی «هه‌تاو» Hetaw (خورشید)؛ در روز ۲۸ تیر ماه امسال، قطعات و آهنگ‌های عرفانی را به زبان‌های کُردی، فارسی، عربی و ترکی در خانه کُرد شهر سنندج در استان کردستان اجرا کرد.

پیام عزیزی  در پاوه کنسرت خیریه برگزار می‌کند
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو