بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


کنسرت رسیتال ویلن امین غفاری برگزار شد

اخبار موسیقی جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ 2 بازدید

۱۰ و ۱۱ دی در تالار رودکی

کنسرت رسیتال ویلن امین غفاری برگزار شد

موسیقی ما – کنسرت رسیتال ویلن امین غفاری دوشنبه ۱۰ دی و سه‌شنبه ۱۱ دی در تالار رودکی برگزار شد.

به گزارش «موسیقی ما»، پیش از آغاز کنسرت غفاری بعد از حضور روی سن، به مشکلی که پیش از برنامه با آن رو به رو شده اشاره کرده و گفت: «شب گذشته به‌صورت کاملا اتفاقی ساز اصلی‌ام شکست و اگر محبت دوست و استاد پدرام فریوسفی که یکی از سازهای خود را برای این اجرا در اختیارم گذاشت نبود، نمی‌دانم برای این اجرا چه کار می توانستم بکنم. در ۲۴ ساعت گذشته تمام توان خود را صرف عادت کردن به ساز جدید کردم تا بتوانم اجرایی قابل قبول داشته باشم.»

این رسیتال با اجرای چالش‌برانگیز در بخش اول اجرا که شامل پارتیتا شماره ۲ در ریمنور ، آلماند، کورانت، ساراباند ، ژیگ، شاکن، اوژن ایزایی ، سونات شماره ۳ و بالاد رپرتوار بخش اول این برنامه بودند که قطعات بسیار سختی هستند که اجرای آن مهارت زیادی نیاز دارد که غفاری توانست از پس این کار برآید.

بعد از یک تنفس کوتاه، پارت دوم این اجرا با همراهی سروش صادقی به عنوان نوازنده پیانو و پرستو حیدری پیج ترنر به اجرا همراه شد. در بخش دوم هم سونات ویلن و پیانو (در لاماژور) و در چهار موومان آلگرتو، آلگرو، رسیتاتیو و الگرتو اثر سزار آگوست جین گیلام فرانک نیز به اجرا درآمد.

در انتهای برنامه هم غفاری به‌همراه سروش صادقی قطعه هورا استکاتو از گریگوری نیکا دینیکو را به زیبایی هرچه تمام تر نواختند. این هنرمند به زودی اجراهای ویژه و مسترکلاس هایی را در شهرهای ایران آغاز کرده و در جشنواره فجر نیز با ارکستر سمفونیک تهران همراه خواهد بود.

منبع:

سایت «موسیقی ما»

کنسرت رسیتال ویلن امین غفاری برگزار شد
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
بیراهه دات نت , دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو