دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو


«گره» به سالن اریکه ایرانیان نقل مکان کرد

اخبار موسیقی جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 31 بازدید

آغاز بلیت فروشی کنسرت از پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت

موسیقی ما بلیت فروشی کنسرت گروه راک «گره» در حالی ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت آغاز می‌شود که این گروه پرطرفدار فردای آن روز یعنی جمعه ۲۱ اردیبهشت قرار است در سالن اریکه ایرانیان روی صحنه بروند.
«گروه» که حدود دو سال است به شکل رسمی فعالیت می‌کند، یکی از گروه‌های پرمخاطب راک است که معمولاً بلیت‌فروشی‌هایش با استقبال روبه‌رو می‌شود و در همین راستا، سال گذشته اولین گروهی بود که بلیت‌هایش در عرض ۳۰ دقیقه در جشنواره موسیقی فجر به پایان رسید.
این گروه که اولین کنسرتش در سال ۹۶ را روی صحنه خواهد برد، به دلیل استقبال مخاطبانش این‌بار کنسرت را از سالن برج آزادی به سالن اریکه ایرانیان منتقل کرده تا به این ترتیب در یک سانس میزبان بیش از دو برابر مخاطباش نسبت به کنسرت‌های پیشین باشد.
آنها در این کنسرت علاوه بر کاور قطعات خواننده‌های معروف راک دنیا از جمله Tool, Savatage, Metallica, Anathema, Tron Maiden, Radiohead, judas Priest, Slipknot پنج قطعه از ساخته‌های خود را هم اجرا می‌کنند که یک قطعه آن برای اولین‌بار شنیده می‌شود.
شهروز گودرزی و هادی کیانی به عنوان خواننده گروه و نوازندگانی چون محمد نیک (گیتارباس)، آندره خاچیکیان (گیتار)، سهیل زرین کلک (گیتار الکتریک)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاری (درامز) اعضای گروه را تشکیل می‌دهند. امیر دانایی هم آنها را در این کنسرت به عنوان نوازنده مهمان همراهی می‌کند.
کنسرت گروه «گره» ساعت ۲۱، روز جمعه ۲۱ اردیبهشت در سالن اریکه ایرانیان برگزار می‌شود که برای تهیه بلیت می‌توانید به سایت «ایران کنسرت» مراجعه کنید.

«گره» به سالن اریکه ایرانیان نقل مکان کرد
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

برچسب ها
دانلود موزیک , دانلود آلبوم , دانلود موزیک ویدئو