در اولین آلبوم این خواننده ایرانی – نروژی با تنظیم های هومن نامداری و سعید زمانی و حضور هنرمندان سرشناس

ماهور با «عشق بزرگ» با به بازار موسیقی قدم‌گذاشت

موسیقی ما – آلبوم عشق بزرگ با صدای ماهور (بهرام قوچانی‌نژاد حسن‌پور) از صبح روز سه‌شنبه ۷ آذر در بازار توزیع شد. این خواننده ایرانی – نروژی که از اساتید موسیقی در کشور نروژ برای اولین‌بار حضور رسمی در بازار موسیقی ایران را تجربه می‌کند. براساس اعلام این خواننده آلبوم عشق بزرگ توزیع فیزیکی در بازار ندارد و نسخه دیجیتال آن از طریق سایت‌های فروش آنلاین آثار موسیقی نظیر «ریتمو» قابل تهیه است. آلبوم ماهور (بهرام قوچانی‌نژاد حسن‌پور) شامل ده قطعه به نام‌های عشق بزرگ، وهم، کی میفهمه، تصور کن، باور عاشقانه، دروازه‌های قصر، تو میری، مناجات، هر دفعه که رفتی و لهجه بارون است. ترانه های این مجموعه توسط زهرا عاملی، زهره زمانی، تارا پورمحسن، محمدسعید میرزایی، سامیه سلیمی، محسن شیرالی و حسین غیاثی سروده شده است.
تنظیم قطعات هم اثری از هومن نامداری، سعید زمانی، اشکان محمدی هزاوه و ماهور است. فرشید ادهمی، فرشاد رشیدی‌نژاد، رامین محمدی هزاوه و احسان نی‌زن هم به عنوان نوازنده در این مجموعه هنرنمایی کرده‌اند.
آلبوم‌ماهور در حالی منتشر می‌شود که طی چند وقت اخیر قطعات عشق بزرگ، تو میری و لهجه بارون از این مجموعه در فضای مجازی منتشر شده بود و قطعه ریتمیک لهجه بارون با استقبال خوب دوستداران این خواننده مواجه شد. همچنین قرار است به زودی تک‌قطعات و موزیک ویدئوهای جدید این خواننده در فضای مجازی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شود.
ماهور متولد شهر مشهد و داراى مدرک کارشناسى ارشد حقوق جرم شناسی از کشور نروژ بوده که در حال حاضر نیز ساکن نروژ است. او موزیسین ، پیانیست و مدرس سلفژ ، پیانو و گیتار براى هنرجویان ایرانی و غیرایرانی است و تاکنون کنسرت‌هاى متعددى، فارسى و انگلیسى، در کشورهای مختلف قاره اروپا برگزار کرده است. این هنرمند با صداى باریتون قصد دارد در کنار کارهاى هنرى خود در خارج از ایران، به زودی فعالیت‌هاى حرفه‌اى و کنسرت‌های خود را به صورت جدى به سمت ایران سوق دهد.
در ادامه کاورهای آلبوم عشق بزرگ را می توانید دریافت کنید.

منبع:

اختصاصی سایت «موسیقی ما»