پس از همکاری موفق با «جواد افشار» در مجموعه «برادر»

«محمد علیزاده» برای «گاندو» می‌خواند

موسیقی ما تیتراژ سریال «گاندو» به زودی با صدای «محمد علیزاده» روی آنتن می‌رود.

فیلمبرداری این سریال به کارگردانی «جواد افشار» و تهیه‌کنندگی «مجتبی امینی» و نویسندگی «آرش قادری» از خرداد سال گذشته در تهران آغاز شد و به تازگی وارد مراحل تدوین و فنی شده است. تهیه‌کننده گاندو ضمن اعلام خبر پایان فیلمبرداری این سریال از همکاری با محمد علیزاده برای خوانندگی تیتراژ خبر داد.

داریوش فرهنگ، محمدرضا شریفی‌نیا، کامبیز دیرباز، کمند امیرسلیمانی، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی و نگار عابدی و… از جمله بازیگران سریال گاندو هستند. همچنین بخشی از این سریال در کشور چین فیلمبرداری شده است که برخی بازیگران آن کشور هم در گاندو هنرنمایی کرده‌اند. موسیقی این مجموعه هم توسط «افشین عزیزی» ساخته شده است.
محمد علیزاده در حالی به عنوان خواننده تیتراژ سریال گاندو معرفی شده که او و جواد افشار ۳ سال پیش یک تجربه بسیار موفق در این زمینه داشتند. علیزاده در ماه رمضان سال ۹۵ تیتراژ سریال «برادر» را خواند و آن قطعه در میان محبوب‌ترین آثارش هم قرار گرفت و در نظرسنجی تلگرامی «موسیقی ما»، به عنوان بهترین تیتراژ ماه رمضان آن سال انتخاب شد. همین موضوع باعث می‌شود همکاری جدید علیزاده و افشار در کانون توجهات قرار بگیرد.
سایت «موسیقی ما» طی روزهای آینده جزئیات بیشتری درباره این سریال منتشر خواهد کرد.

منبع:

سایت «موسیقی ما»

نویسنده: